Kamera sportowa SJCAM A20
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Wielozadaniowa kamera sportowa z wydajnym akumulatorem i wbudowaną lampą LED, przeznaczona do użytku w ekstremalnych warunkach. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej kategorii cenowej 2021 roku. Przede wszystkim jest przeznaczony do montażu na karoserii. Posiada dobry stopień ochrony przed kurzem/wilgocią IP65. Może być używany przez pracowników ochrony i organów ścigania. Jest to kolejna warstwa ochrony i środek odstraszający dla sprawców, który pozwala funkcjonariuszom organów ścigania lepiej radzić sobie z sytuacjami.
Ponadto kamera sportowa SJCAM A20 może pełnić funkcję rejestratora. Obiektyw 140° jest w stanie rejestrować obrazy z 3 pasów ruchu, a funkcja wykrywania ruchu pomoże uchwycić zdarzenia, gdy zostawisz samochód bez nadzoru. Wbudowane diody LED na podczerwień są w stanie oświetlić obiekty na odległość do 10 m, nawet w całkowitej ciemności. Urządzenie to bazuje na połączeniu wysokiej jakości matrycy CMOS SONY IMX 323 o rozmiarze 1/2,9" oraz wydajnego procesora Novatek 96658.
Obsługiwane jest nagrywanie wideo w rozdzielczości do 2880x2160, a zdjęcia mogą zawierać szczegóły do 4608x3456. Możliwe jest nagrywanie w trybie poklatkowym. 2, 33-calowy przedni ekran dotykowy może służyć nie tylko do ustawień, ale także do sterowania nagrywaniem podczas nagrywania filmów selfie. Wi-Fi 4 ułatwia połączenie ze smartfonem Wbudowana bateria 2650 mAh zapewnia do 8 godzin nagrywania
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SJCAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SJCAM.
Kup SJCAM A20
Wszystkie ceny 7 →SJCAM A20 BODY CAM KMW-SJC-067 | 529 zł |
Kamera sportowa SJCAM A20 Czarny | 529 zł |
Kamera SJCAM A20 czarna | 529 zł |
SJCAM, Kamera, A20 Body Cam | 618 zł |
SJCAM A20 Body Cam - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 529 zł |