Kamera sportowa SJCAM C300 Pocket
Wideo 7Zdjęcia 5 |
Lekka, niewielkich rozmiarów kamera akcji z obsługą nagrywania wideo do rozdzielczości UltraHD/4K, wygodnym systemem mocowania do odzieży oraz wbudowanym interfejsem bezprzewodowym Wi-Fi. Jest częścią autorskiego systemu modułowego SJCAM C300. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej na rok 2023, przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą kupić kompaktowy aparat do nagrywania domowych filmów, vlogów podróżniczych, poradników, wyzwań, szkiców i innych projektów blogowych.
Nadaje się do tworzenia treści zorientowanych na Youtube i Tik-Tok. Kamera sportowa SJCAM C300 wykonana jest w wytrzymałej plastikowej obudowie, z zamontowanym z tyłu akumulatorem o pojemności 1000 mAh. W zestawie znajduje się również wodoodporny aquabox (IPX8, działa na głębokości do 30 m), uchwyt podstawowy, pokrywa ochronna, zakrzywione i płaskie mocowania, mocowanie śrubowe, taśma dwustronna 3M, kabel USB i ściereczka do czyszczenia . Aparat wyposażony jest w obiektyw szerokokątny ze stałą ogniskową i dużą głębią ostrości. Automatyczna kontrola ekspozycji pozwala kamerze niezależnie dostosować się do każdych warunków oświetleniowych. Materiały zdjęciowe i wideo zapisywane są na karcie pamięci microSD/SDHC/SDXC o pojemności do 128 GB (brak w zestawie).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SJCAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SJCAM.
Kup SJCAM C300 Pocket
Wszystkie ceny 7 →SJCAM C300 POCKET KMW-SJC-095 | 608 zł |
Kamera sportowa SJCAM C300 Pocket Czarny | 614 zł |
Kamera sportowa SJCAM C300 Pocket Czarny 0000010652 | 608 zł |
Kamera SJCAM SJCAM C300 POCKET | 608 zł |
Kamera Sjcam C300 Pocket 4K Wifi Touch Wodoodporna | 667 zł |
SJCAM C300 Pocket - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 749 zł |