Action камера SJCAM SJ4000 Dual
Відео 3Фото 8 |
Недорога та вражаюче легка action-камера високої роздільної здатності з двома дисплеями та знімним акумулятором. Є продуктом базової цінової категорії, призначений для фото- та відеозапису подій у несприятливих зовнішніх умовах (тряска, удари, бризки води). Крім цього вона може використовуватися для запису звичайних побутових відеороликів, грати роль автомобільного відеореєстратора або QuadHD/FullHD-вебкамери.
Обладнана надширококутним об'єктивом з фіксованим фокусом та великою глибиною різкості. Така конструкція при постійному фокусуванні на гіперфокальну відстань дозволила відмовитися від автофокусу, чутливого до трясіння, а велике поле зору об'єктиву (170 °) не вимагає точного кадрування та видошукача. Автоматичне керування експозицією і відсутність налаштувань об'єктиву дозволяє камері SJCAM SJ4000 Dual працювати в режимі, що не обслуговується, не відволікаючи оператора від дійсно важливих подій. Завдяки зв'язці чутливої CMOS-матриці з продуктивним процесором ця модель може захоплювати відео з реальною роздільною здатністю 2704х1520 при 30 к/с з компресією за алгоритмом Н.264 (можливе швидке масштабування до 3840х2160 при 30 к/с). Такої якості матеріалу достатньо для Youtube, Tik-Tok та інших популярних відео сервісів, а також персонального чи сімейного архіву.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM SJ4000 Dual
Усі ціни 9 →SJCAM SJ4000 DUAL SCREEN KMW-SJC-104 | 309 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ4000 Dual Screen | 309 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ4000 Dual Screen 0000010653 | 309 zł |
Kamera SJCAM SJ4000 czarna | 309 zł |
- Модель SJ4000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадров/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадров/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 Plus — Wi-Fi, Ultra HD 2K, 120 кадров/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ4000 Air — Wi-Fi, Quad HD+, 120 кадров/с, 16 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ4000 Dual — Wi-Fi, Ultra HD 4К, 30 кадров/с, 16 Мп, дисплей 2" + 1.3"
- Модель SJ5000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадров/с, 14 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ5000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадров/с, 14 Мп, дисплей 2"
- Модель SJ5000 Plus — Wi-Fi, FullHD, 240 кадров/с, 16.3 Мп, дисплей 1.5"
- Модель SJ5000x Elite — Wi-Fi, UltraHD, 240 кадров/с, 12 Мп, дисплей 2"