Kamera sportowa SJCAM SJ4000 Dual
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Niedroga i imponująco lekka kamera akcji o wysokiej rozdzielczości z dwoma wyświetlaczami i wymienną baterią. Jest to produkt w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczony do foto i video rejestracji zdarzeń w niesprzyjających warunkach zewnętrznych (wstrząsy, wstrząsy, rozpryski wody). Dodatkowo może służyć do nagrywania zwykłych domowych filmów, pełnić rolę rejestratora samochodowego lub kamerki internetowej QuadHD/FullHD.
Wyposażony w ultraszerokokątny obiektyw ze stałą ogniskową i dużą głębią ostrości. Taka konstrukcja, przy stałym ogniskowaniu na odległość hiperfokalną, pozwoliła zrezygnować z wrażliwego na drgania autofokusa, a duże pole widzenia obiektywu (170°) nie wymaga precyzyjnego kadrowania i obecności wizjera. Automatyczna kontrola ekspozycji i brak regulacji obiektywu pozwalają SJCAM SJ4000 Dual pracować w trybie bezobsługowym, bez odwracania uwagi operatora od tego, co naprawdę ważne.
Dzięki połączeniu czułej matrycy CMOS z wydajnym procesorem model ten może przechwytywać wideo w rzeczywistej rozdzielczości 2704x1520 przy 30 kl/s z kompresją z wykorzystaniem algorytmu H.264 (możliwe jest szybkie skalowanie do 3840x2160 przy 30 kl/s). Ta jakość materiału jest wystarczająca dla Youtube, Tik-Tok i innych popularnych serwisów wideo, a także archiwum osobistego lub rodzinnego.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SJCAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SJCAM.
Kup SJCAM SJ4000 Dual
Wszystkie ceny 9 →SJCAM SJ4000 DUAL SCREEN KMW-SJC-104 | 309 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ4000 Dual Screen | 309 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ4000 Dual Screen 0000010653 | 309 zł |
Kamera SJCAM SJ4000 czarna | 309 zł |