Kamera sportowa SJCAM SJ11 Active
Wideo 5Zdjęcia 8 |
Wygodna, lekka i wielofunkcyjna wodoodporna kamera akcji z wysokiej jakości sensorem optycznym, dwoma ekranami (główny dotykowy 2,33'' + przedni 1,3") oraz udaną implementacją technologii cyfrowej stabilizacji. Jest to produkt ze średniej półki cenowej na rok 2022, przeznaczony do wideo rejestracja lub transmisja online wydarzeń w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.Właściwie jest to bardziej budżetowa wersja kamery SJ10 Pro Dual Screen.Może służyć do nagrywania domowych filmów, pełnić rolę rejestratora samochodowego lub zwykłej kamery internetowej.
Kamera sportowa SJCAM SJ11 Active wyposażona jest w ultraszerokokątny obiektyw ze stałą ogniskową i dużą głębią ostrości.Taka konstrukcja, ze stałym ogniskowaniem w odległości hiperfokalnej, eliminuje potrzebę stosowania autofokusa, który jest wrażliwy na drgania i wstrząsy, a duże pole widzenia obiektywu (154°) nie wymaga precyzyjnego kadrowania i eliminuje konieczność używania wizjera.Sterowanie kamerą odbywa się poprzez aplikację na smartfonie/tablecie lub za pomocą zakupionego oddzielnie bezprzewodowego pilota. Posiada 6-osiową stabilizację żyroskopową, która zapewnia wyraźny obraz w każdej sytuacji. Obudowa jest wodoodporna (do 5 m), a wraz z dołączonym pudełkiem głębokość zanurzenia wzrasta do 30 m.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SJCAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SJCAM.
Kup SJCAM SJ11 Active
Wszystkie ceny 9 →SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK KMW-SJC-106 | 720 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 Active Czarny | 720 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 Active Czarny 0000010655 | 720 zł |
Sjcam Sj11 Active Kamera Sportowa 4K Uhd | 1 062 zł |