Action камера SJCAM A20
Відео 7Фото 9 |
Багатоцільова action-камера з потужною батареєю та вбудованою LED-підсвічуванням, розрахована для використання в екстремальних умовах. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року. Насамперед, призначена для нижнього кріплення. Має гарний пил/вологозахист рівня IP65. Може використовуватися співробітниками служб безпеки та правоохоронних органів. Це ще один рівень захисту та стримуючий фактор для правопорушників, який дозволяє правоохоронцям краще впоратися з ситуаціями.
Також Action-камера SJCAM A20 може виконувати функцію відеореєстратора. Об'єктив із кутом огляду 140° здатний захоплювати зображення з 3-х смуг дороги, а функція детекції руху допоможе зафіксувати події у випадках, коли ви залишаєте свій автомобіль без нагляду. Вбудовані інфрачервоні LED-лампи здатні висвітлювати об'єкти на дистанції до 10 м навіть у повній темряві. В основі цього пристрою лежить зв'язка з якісної CMOS-матриці SONY IMX 323 розміром 1/2.9" і продуктивного процесора Novatek 96658. Підтримується запис відео з роздільною здатністю до 2880х2160, а фотографії можуть мати деталізацію до 4608x3456. Можлива зйомка в режимі. 33-дюймовий фронтальний сенсорний екран можна використовувати не тільки для налаштування, але й для контролю запису під час зйомки селфі-відео.Для модуля Wi-Fi 4 легко підключається до смартфона.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.
Купити SJCAM A20
Усі ціни 7 →SJCAM A20 BODY CAM KMW-SJC-067 | 529 zł |
Kamera sportowa SJCAM A20 Czarny | 529 zł |
Kamera SJCAM A20 czarna | 529 zł |
SJCAM, Kamera, A20 Body Cam | 618 zł |
SJCAM A20 Body Cam - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczko | 529 zł |