Камера 360° Ricoh Theta Z1 (S0910776)
Відео 16Фото 10 |
Панорамну 360-градусну камеру бренду Ricoh можна віднести до просунутих рішень ринку і флагманів фірмової лінійки Theta. Відповідний статус підтверджує насамперед "начинка" моделі. Так, тут використовується якісна 23-мегапіксельна матриця з фізичним розміром в 1 дюйм, пара об'єктивів з діафрагмою від f/2.1 до 5.6, не один, а відразу чотири мікрофони з функцією шумозаглушення.
Камера 360° Ricoh Theta Z1 здатна не просто записувати відео у форматі Ultra HD і частотою 30 кадрів за секунду, але і вести онлайн-стрімінг з аналогічними параметрами зображення. Висока якість картинки підтверджує і максимальний бітрейт, що досягає 120 Мбіт / с.зйомка фото можлива з роздільною здатністю 6720x3360 пікселів. До фішок моделі відноситься наявність монохромного фронтального дисплея, де демонструється статус акумулятора та інші робочі параметри. Для передачі даних запропонований як сучасний модуль Wi-Fi, так і інтерфейс USB-C. акумуляторна батарея тут несьемная, а її ємності повинно вистачити приблизно на 1 годину відеозйомки або виконання 300 фотографій. У комплект поставки входить чохол для перенесення і зберігання, а на корпусі є гніздо з різьбленням 1/4" для штатива.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ricoh 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ricoh.
Купити Ricoh Theta Z1
Усі ціни 7 →Ricoh Theta Z1 51GB RICOH THETA Z1 51GB | 5 299 zł |
Ricoh Theta Z1 51GB KMW-RIC-028 | 5 899 zł |
Ricoh THETA Z1 51GB Czarny - Dostawa GRATIS! | 5 299 zł |
Kamera sportowa RICOH Theta Z1 910774/941772 | 4 340 zł |
Kamera sferyczna 360 Ricoh THETA Z1 51GB - czarna | (w magazynie) | 5 799 zł |
Ricoh Theta Z1 KMW-RIC-026 | 5 499 zł |
Ricoh Theta Z1 51GB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 5 299 zł |