Камера 360° Ricoh Theta SC2
Відео 14Фото 22 |
Призначену для панорамної 360-градусної зйомки камеру можна віднести до середнього цінового сегменту (в рамках даного класу пристроїв). Вона підтримує 4к-зйомку і оснащена двома об'єктивами, які характеризуються швидкою готовністю до роботи (заявлено значення в 1.5 секунди після включення живлення). Сенсор на 12 мегапікселів забезпечує високу роздільну здатність, аж до 5376x2688 точок при фотографуванні.
Для поліпшення якості відео передбачена цифрова стабілізація. Камера 360° Ricoh Theta SC2 здатна записувати як Ultra HD, так і Full HD відео при частоті в 30 кадрів за секунду. Максимальний бітрейт становить 54 Мб/с.також є мікрофон з шумозаглушенням для фіксації звуку і 14 ГБ вбудованої пам'яті для зберігання файлів. Для їх передачі запропонований модуль Wi-Fi і Bluetooth. Незнімний акумулятор забезпечить до години автономності, але слід враховувати, що максимальна довжина одного ролика не перевищує 3 хвилини (для захисту від перегріву), а наявного тут сховища вистачить сумарно приблизно на 30 хвилин відео в дозволі 4K. Слід зазначити, що в продажу зустрічаються 4 варіації кольору корпусу — білий, бежевий, рожевий або синій.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ricoh 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ricoh.
Купити Ricoh Theta SC2
Усі ціни 25 →RICOH THETA SC2 BLUE 360Camera wideo 4K ze stabilizacją obrazu Wysoka jako | 1 412 zł |
Ricoh THETA SC2 - camcorder - internal flash memory | 1 706 zł |
Kamera sportowa RICOH Theta SC2 Biały | 1 599 zł |
Kamera sferyczna RICOH Theta SC2 | 1 799 zł |
Kamera sportowa RICOH Theta SC2 Biały | 1 599 zł |