Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus
Wideo 19Zdjęcia 26 |
Zrównoważony na wszystkich frontach aparat do aktywnych rodzajów filmowania w klasycznym kształcie monobloku. Przedni wyświetlacz OLED o przekątnej 0,96 cala wyróżnia się jako jasny punkt na „korpusie” modelu, wyświetlając aktualne parametry nagrywania wideo i stan naładowania akumulatora. Część urządzenia „polędwica” w całości poświęcona jest 2,33-calowemu drugiemu ekranowi. Posiada przejrzysty interfejs menu i obsługę dotykową.
Filmy nagrywane są na kamerze sportowej w formatach 4K (3840x2160 pikseli, 30 kl./s), QuadHD (2704x1520 pikseli, 60 kl./s), FullHD (1920x1080 pikseli, 120 kl./s) i HD (1280x720 pikseli, 240 kl./s). Co więcej, na pokładzie SJCAM SJ8 Plus znajduje się 3-osiowy stabilizator optyczny do wygładzania drgań obrazu. Komunikacyjną stronę zagadnienia reprezentuje wbudowany moduł Wi-Fi do bezprzewodowej komunikacji kamery z gadżetami mobilnymi i zdalnego sterowania jego funkcjami. Model prezentowany jest na ladach w dwóch wersjach wyposażenia: „nagi” (tzw. „szkielet” samej kamery sportowej) oraz w wersji „pełnej” (z bogatym arsenałem akcesoriów). Ten punkt należy sprawdzić bezpośrednio ze sprzedawcą towaru na etapie akceptacji zakupu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SJCAM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SJCAM.
Kup SJCAM SJ8 Plus
Wszystkie ceny 7 →Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus Czarny | 713 zł |
SJCAM SJ8 Plus Czarna KMW-SJC-048 | 712 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus Czarny | 713 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ8 Plus Czarny 0000002814 | 712 zł |
SJCAM, Kamera sportowa, SJ8 PLUS 4K WiFi 5G 120FPS | 947 zł |
Zewnętrzna kamera SJCAM SJ8 Plus Czarna | 719 zł |
Sjcam Sj8 Plus Action Camera Refurbished Posrebrzany R-17502140-SIASJCKSP0 | 540 zł |
- Procesor Novatek NT96683.
- Czujnik SONY IMX117.