Toster Sencor STS 6058BK
Zdjęcia 10 |
Sencor STS 6058BK |
|
Cyfrowy wyświetlacz pokazujący stopień zrumienienia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STS 6058BK
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NONAME Sencor STS 6058BK STS6058BK | 170 zł |
Toster SENCOR STS 6058BK | 200 zł |
Sencor STS 6058BK | 200 zł |
Toster Sencor STS 6058BK | 210 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Sencor STS 6058BK:
- Długość przewodu zasilającego - 100 cm
Modyfikacje Sencor STS 6058BK
Ceny na Sencor STS 6058BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 6057CH | od 200 zł | 9 oferty | ||
Sencor STS 6058BK | od 170 zł | 9 oferty | ||
Sencor STS 6055RS | od 230 zł | 1 oferta | ||
Sencor STS 6051GR | od 231 zł | 1 oferta | ||
Sencor STS 6056GD | od 200 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →