Toster Sencor SSM 9310WH
Zdjęcia 8 |
Sencor SSM 9310WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSM 9310WH
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opiekacz SENCOR SSM 9310WH | 180 zł |
Sencor SSM 9310WH Trójkąty Gofry Panini 750W | 180 zł |
Sencor SSM 9310WH Trójkąty Gofry Panini 750W | 180 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →