Toster Sencor SSM 9410SS
Zdjęcia 15 |
Sencor SSM 9410SS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSM 9410SS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maszyna do Sandwich 3 w 1 700W srebrna 7184580 | 180 zł |
SENCOR SSM 9410SS | 180 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 9410SS 3w1 | 180 zł |
Sencor SSM 9410SS 3w1 Trójkąty Gofry Panini 700W | 180 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →