Toster Bomann ST/WA 1364
Zdjęcia 6 |
Bomann ST/WA 1364 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann ST/WA 1364
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opiekacz BOMANN ST 1364 | 135 zł |
Opiekacz Bomann ST/WA 1364 | 132 zł |
Boman Opiekacz 3 w 1 do kanapek Boman ST/WA 1364 (650W; kolor srebrny) | 144 zł |
Opiekacz wielofunkcyjny Bomann ST/WA 1364 CB | 173 zł |
Opiekacz do Kanapek Boman ST/WA 1364 3w1 (650W czarno-srebrny) | 138 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →