Toster ECG S 399
Zdjęcia 5 |
ECG S 399 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ECG 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ECG.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ECG S 399
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ECG S 399 3 w 1 White opiekacz do kanapek stal nierdzewna/tworzywo sztuczn | 166 zł |
Opiekacz ECG Sumuštinių keptuvė ECG S 399 3in1 White | 173 zł |
ECG S 399 3in1 White | 149 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek ECG S 399:
- Długość przewodu zasilającego - 70 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →