Toster Bomann TA 246 CB
Zdjęcia 9 |
Bomann TA 246 CB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bomann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bomann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bomann TA 246 CB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Ta 246 Cb Toster Biały 602460 | 99 zł |
Toster Bomann Bomann TA 246 CB, toaster (white) | 87 zł |
Toster na 2 kromki Bomann TA 246 CB Biały | 53 zł |
Bomann Toster TA 246 CB kompaktowy toster na 2 kromki funkcja rozmrażania | 117 zł |
Bomann TA 246 CB tostautomat niebieski | 65 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →