Toster Sencor STS 7201BK
Zdjęcia 12 |
Sencor STS 7201BK biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STS 7201BK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toster SENCOR STS 7201BK Czarny | 116 zł |
Toster SENCOR STS 7201BK Czarny | 110 zł |
Sencor STS 7201BK Rozmrażanie 930W | 110 zł |
Sencor STS 7201BK Rozmrażanie 930W | 120 zł |
Modyfikacje Sencor STS 7201BK
Ceny na Sencor STS 7201BK |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 7200WH | od 120 zł | 6 oferty | ||
Sencor STS 7201BK | od 110 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →