Gofrownica Sencor SWF 1010BK
Zdjęcia 14 |
Sencor SWF 1010BK |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SWF 1010BK
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Producent 1000W biały SWF 1010BK | 103 zł |
Gofrownica SENCOR SWF 1010BK | 108 zł |
Sencor SWF 1010BK 1000W Regulacja temperatury | 103 zł |
Sencor Gofrownica Sencor SWF 1010BK | 163 zł |
Gofrownica SENCOR SWF 1010BK | 108 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Sencor SWF 1010BK:
- Długość przewodu zasilającego - 85 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →