Toster Sencor STS 2652RD
Sencor STS 2652RD czerwony stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor STS 2652RD
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor 8590669109920 STS 2652RD Toster Stal Nierdzewna 850 W Czarny/Czerwo | 110 zł |
Toster SENCOR STS 2652RD | 110 zł |
Sencor Toster Sencor STS 2652RD | 150 zł |
Toster SENCOR STS 2652RD | 110 zł |
Sencor STS 2652RD | 110 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Sencor STS 2652RD
Ceny na Sencor STS 2652RD |
---|---|---|---|---|
Sencor STS 2652RD | od 110 zł | 8 oferty | ||
Sencor STS 2651 | od 100 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →