Toster Sencor SSM 9976GD
Zdjęcia 18 |
Sencor SSM 9976GD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSM 9976GD
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maszyna do Sandwich 4 w 1 900W złoto SSM 9976GD | 249 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 9976GD 4w1 | 279 zł |
Sencor Ssm 9976gd opiekacz 4w1 sencor ssm 9976gd | 407 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 9976GD 4w1 | 279 zł |
Sencor SSM 9976GD 4w1 Trójkąty Gofry Panini Kwadraty 900W | 279 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Sencor SSM 9976GD
Ceny na Sencor SSM 9976GD |
---|---|---|---|---|
Sencor SSM 9977CH | od 248 zł | 8 oferty | ||
Sencor SSM 9978BK | od 220 zł | 10 oferty | ||
Sencor SSM 9976GD | od 249 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →