Toster Sencor SSM 3120WH
Zdjęcia 6 |
Sencor SSM 3120WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SSM 3120WH
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SSM 3120WH ABC | 100 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 3120WH | 70 zł |
Sencor Opiekacz do kanapek Sencor SSM 3120WH biały | 123 zł |
Opiekacz SENCOR SSM 3120WH | 70 zł |
Sencor SSM 3120WH Kwadraty 700W | 70 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Sencor SSM 3120WH:
- Długość przewodu zasilającego - 75 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →