Toster Amica SMK 2011
Zdjęcia 7 |
Amica SMK 2011 szary szary |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica SMK 2011
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opiekacz do kanapek Amica SMK2011 (1190137) | 114 zł |
AMICA Opiekacz AMICA SMK2011 Biało-szary | 130 zł |
Amica Opiekacz do kanapek SMK2011 HKAMIOKSMK20110 | 114 zł |
Opiekacz Amica SMK2011 | 119 zł |
AMICA SMK 2011 | 130 zł |
pokaż 13 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Amica SMK 2011:
- Długość przewodu zasilającego - 80 cm
Modyfikacje Amica SMK 2011
Ceny na Amica SMK 2011 |
---|---|---|---|---|
Amica SMK 2011 | od 109 zł | 20 oferty | ||
Amica SMK 2015 | od 109 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →