Karta graficzna Sapphire Radeon RX 7800 XT PULSE (11330-02-20G)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Sapphire Radeon RX 7800 XT PULSE |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Kup Sapphire Radeon RX 7800 XT PULSE
Wszystkie ceny 19 →Sapphire Rx 7800 Xt Gaming 11330-02-20G Karta Graficzna Czarny 50 x 50 x 2 | 2 399 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 407 zł |
Sapphire Radeon RX 7800 XT Pulse 16GB GDDR6 GR-ATIP-SAP-455 | 2 449 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Radeon RX 7800 XT Pulse 16GB | 2 499 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE RADEON RX 7800 XT PULSE GAMING 16 GB GDDR6 DUAL 1 | 2 766 zł |
Idealny wybór do gier 2K
Wprowadzony na rynek w 2023 roku Radeon RX 7800 XT oferuje przewagę konkurencyjną na rynku średniej półki i stanowi skuteczną odpowiedź AMD na gamę RTX firmy NVIDIA. Ta karta graficzna gwarantuje doskonałą wydajność w grach w rozdzielczości 1080p i 1440p przy wysokich ustawieniach, zapewniając płynną rozgrywkę bez zacięć i zacięć.
Wolumetryczna pamięć wideo
Karta Sapphire Radeon RX 7800 XT PULSE wyróżnia się na tle konkurencji 16 GB pamięci VRAM, przewyższając kluczowych rywali, takich jak GeForce RTX 4070, co czyni ją bardzo atrakcyjnym wyborem w perspektywie długoterminowej. Taka ilość pamięci będzie kluczem do komfortowej rozgrywki w najbardziej wymagających projektach i obsługi najnowszych technologii deweloperskich.
Nowoczesne technologie upscalingu
Radeon RX 7800 XT wyposażony jest w zaawansowany upscaler AMD FSR 3 z funkcją HYPER-RX, który może znacznie poprawić wydajność w grach, pozostając o krok przed swoimi poprzednikami i konkurentami pod względem ceny i jakości. Technologie takie jak NVIDIA Reflex i DLSS znajdują swoje prawdziwe odpowiedniki w RX 7800 XT, zapewniając ostry obraz przy maksymalnej wydajności.