Karta pamięci SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SanDisk Ultra microSDXC 320x UHS-I 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra microSD Flash Memory 128GB MicroSDXC UHS-I Class 10 SDSQUNR- | 59 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128 GB 100 MB/s C10 UHS-I | 55 zł |
SanDisk Ultra microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 72 zł |
SanDisk Ultra microSDXC 128GB Android 100MB/s UHS-I RF-SDMIC-SND-281 | 54 zł |
Karta pamięci SANDISK Ultra microSDXC 128GB | 90 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ceny na SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 GB | od 22 zł | 14 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 GB | od 27 zł | 37 oferty | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 GB | od 40 zł | 42 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →