Lodówka Samsung RB34T674EB1 czarny
Zdjęcia 5 |
Samsung RB34T674EB1 czarny |
|
Model ten szczyci się jednocześnie zarówno zaawansowanym wyposażeniem, jak i stylowym wyglądem zewnętrznym, dzięki czemu urządzenie może stanowić zauważalny element we wnętrzu kuchni. Jest to dwukomorowa lodówka inwerterowa, umieszczona przez producenta w górnej części średniego przedziału cenowego. Dzięki zastosowaniu technologii SpaceMax (której istotą jest wysokiej jakości izolacja termiczna ścian) łączna pojemność użytkowa urządzenia została zwiększona do 340 litrów, przy zachowaniu klasycznych wymiarów obudowy (185,3x59,5x65).
8 cm). Komora lodówki o pojemności 228 l wyposażona jest w strefę świeżości i wilgotności oraz specjalną półkę na butelki. All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu. Komora Optimal Fresh+zero zero może służyć do jak najdłuższego przechowywania mięsa lub świeżych owoców. Jeśli chodzi o zamrażarkę, znajduje się ona poniżej, ma pojemność 112 litrów i jest w stanie zamrozić do 13 kg świeżej żywności dziennie. Dostępne są funkcje Power Cool i Power Freeze. Warto zwrócić uwagę między innymi na zewnętrzny dotykowy panel sterowania, niski poziom hałasu (do 35 dB), a także doskonałą energooszczędność (odpowiada klasie energetycznej A++).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung RB34T674EB1 czarny
Wszystkie ceny 7 →Lodówka Samsung RB34T674EB1 | 2 999 zł |
Lodówka SAMSUNG RB34T674EB1 No frost 185.3cm Czarna | 2 700 zł |
Lodówka SAMSUNG RB34T674EB1 | 2 754 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34T674EB1 garfitowa stal lodówka wolnosto | 2 896 zł |
Lodówka Samsung RB34T674EB1 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 716 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34T674EB1 garfitowa stal lodówka wolnosto | 2 896 zł |