Karta pamięci Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 128 GB (MB-MY128SB/WW)
Zdjęcia 7 |
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 128 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pro Ultimate MB-MY128SB/WW Karta Pamięci Microsd | 93 zł |
SAMSUNG Karta pamięci + czytnik SAMSUNG MB-MY128SB/WW Pro Ultimate microSD | 130 zł |
Samsung Karta pamięci microSD MB-MY128SB/WW Pro Ultimate 128GB + czytnik S | 170 zł |
Samsung Ultimate microSDXC 128GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 200MB/s] + | 126 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Ultimate microSDXC 128GB + Czytnik | 132 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC
Ceny na Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 128 GB | od 93 zł | 22 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 256 GB | od 187 zł | 20 oferty | ||
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 512 GB | od 261 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →