Карта пам'яті Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 256 ГБ (MB-MY256SB/WW)
Фото 7 |
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 256 ГБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMSUNG Karta pamięci + czytnik SAMSUNG MB-MY256SB/WW Pro Ultimate microSD | 190 zł |
Samsung PRO Ultimate microSD with Reader - 200MB/s - 256GB | 187 zł |
Samsung Karta pamięci MB-MY256SB/WW Pro Ultimate 256GB + czytnik SFSAMMD25 | 243 zł |
Samsung Ultimate microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 200MB/s] + | 191 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Ultimate microSDXC 256GB + Czytnik | 190 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC
Ціни на Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 128 ГБ | від 93 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 256 ГБ | від 187 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung PRO Ultimate + Reader microSDXC 512 ГБ | від 261 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →