Karta pamięci Transcend microSDXC 340S 512 GB (TS512GUSD340S)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Transcend microSDXC 340S 512Gb |
|
Typ pamięci - 3D NAND
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend microSDXC 340S
Ceny na Transcend microSDXC 340S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDXC 340S 64 GB | od 88 zł | 2 oferty | ||
Transcend microSDXC 340S 128 GB | od 100 zł | 4 oferty | ||
Transcend microSDXC 340S 256 GB | od 123 zł | 5 oferty | ||
Transcend microSDXC 340S 512 GB | od 248 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →