Smartfon Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB / 12 GB
Wideo 47Zdjęcia 57 |
Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB / 12 GB
2022 rokGalaxy Saparatofondobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargeładowanie bezprzewodowebypass chargestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ebezramkowyzakrzywiony ekranbrak ładowarki
Wyświetlacz:6.8 ", zakrzywiony, 3088х1440 (19.3:9), 501 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Exynos 2200 5G
Aparat:4 moduły, zoom optyczny, 108 MP, + 12 MP, i 10 Mpx
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:229 g
Odwracalne bezprzewodowe ładowanie urządzenia 4,5 W (Qi). Dynamiczna częstotliwość odświeżania ekranu w zależności od zawartości (10 - 120 Hz). Obsługa dołączonego rysika S-Pen z wodoodpornością IP68. Hybrydowy zoom x100.
Wersja globalna jest zbudowana na procesorze Samsung Exynos 2200, na rynek chiński, amerykański i indyjski - na Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Jest przeznaczona dla 2 kart nano SIM i 1 karty e-SIM. Obsługa UWB (Ultra Wide Band Wireless).
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB / 12 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 512GB CzarnySamsung Galaxy S22 Ultra 5G Ekran 6,8” cala QHD+ Aparaty Tylny 108 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni 40 Mpix Bateria 5000 mAh Pami... więcejęć RAM 12 GB Pamięć ROM 512 GB Procesor Exynos 2200, 4nm Aparat do profesjonaln Orange.plZłóż skargę | 7 319 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! samsung electronics polska Samsung Galaxy S22 Ultra (S | 8 732 zł |
Samsung Galaxy S22 Ultra 12gb/512gb 6.8´´ Dual Sim Biały TKOSA1SZA1173Cechy:- Największy skok w naszej technologii wideo- Pierwszy procesor 4 nm w Samsungu Galaxy- Pierwszy Galaxy S z wbudowanym... więcejrysikiem S PenPierwszy Galaxy S z wbudowanym rysikiem S Pen:S Pen w Galaxy S22 Ultra to najlepsze narzędzie do robienia minut, natychmiast konwertujące odręczne notatki na tekst, więc nie marnujesz czasu na transkrypcję. Porusza się z dużą precyzją i niezwykle niskim opóźnieniem, dzięki czemu każde pociągnięcie przypomina pisanie piórem na kartce papieru.Współpr tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 754 zł |
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G SM-S908 12/512GB Czarny | 5 999 zł |
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 512GB BurgundowySamsung Galaxy S22 Ultra 5G Ekran 6,8” cala QHD+ Aparaty Tylny 108 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni 40 Mpix Bateria 5000 mAh Pami... więcejęć RAM 12 GB Pamięć ROM 512 GB Procesor Exynos 2200, 4nm Aparat do profesjonaln Orange.plZłóż skargę | 7 319 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Samsung Galaxy S (top)Porównaj w tabeli →
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 480 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 4 886 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 5 102 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, przycisk SOS, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 232 g, brak ładowarki
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 144 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 2 405 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 2 339 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 1 879 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 1 261 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 421 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 64 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4000 mAh, 169 g, brak ładowarki
od 4 013 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 501 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 200 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5000 mAh, 233 g, brak ładowarki
od 1 199 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.41 ", 411 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 177 g, brak ładowarki
od 1 976 zł
5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 209 g
od 4 398 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 2 099 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.9 ", 511 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 990 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 48 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 222 g
od 3 042 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Samsung Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4000 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 399 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 988 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 2200 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3700 mAh, 168 g, brak ładowarki
od 2 193 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.8 ", 515 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2100 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 227 g, brak ładowarki
Wideo recenzje
Który szybszy: Samsung Galaxy S22 Ultra vs iPhone 13 Pro
16 lutego 202251 222 przegląd
Samsung S22 Ultra jest NIESAMOWITY?
9 września 2022189 276 przegląd
Samsung S22 Ultra...Note!
10 lutego 2022368 280 przegląd
SAMSUNG Galaxy S22 Ultra | Niech mówią co chcą... Dla mnie to smartfon marzeń! Najlepszy! Recenzja
29 kwietnia 20229 508 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Recenzja | Dziedzictwo Galaxy Note
1 kwietnia 202253 080 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra - Co takiego ULTRA ma w sobie? | RECENZJA
10 maja 202213 663 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra | Lepiej kupić używanego Opla?| Recenzja
27 lutego 202212 088 przegląd
Podglądanie sąsiadów w Samsungu Galaxy S22 Ultra | Jestem pod wrażeniem!
5 kwietnia 20227 773 przegląd
Odręczne notatki i tekst maszynowy za pomocą rysika w Samsung Galaxy S22 Ultra
17 lutego 202221 585 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra/Unboxing//Marie SwAnn
10 sierpnia 20221 047 przegląd
UNBOXING SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA | RHODZ DR STRANGE #SamsungGalaxyS22Ultra
28 lutego 20221 571 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Case Review : My favorite Cases 4 Months Later
27 lipca 202226 109 przegląd
SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA | Unboxing and Camera Test | Malayalam Review
3 marca 20222 269 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing (Phantom White)
8 marca 20221 995 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra burgundy aesthetic ASMR unboxing + Rhinoshield Star Wars case | SUNNY APRIL
12 grudnia 20223 007 przegląd
Unboxing of Galaxy S22 ULTRA
26 lipca 2022228 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing & First Impressions Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing By customer
18 października 2022596 przegląd
Ghostek Covert 6 Case Review | Samsung Galaxy S22 Ultra
17 sierpnia 20226 723 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra vs LG V60 ● Display Comparison
10 marca 20223 765 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra vs Xiaomi 13 Video Camera Comparison
30 stycznia 20234 503 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing, Setup and Review || Samsung Galaxy S22 ultra first look
4 marca 20221 480 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing
24 czerwca 20221 457 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing|REXCI 2.4
10 października 2022158 przegląd
UNBOXING MY NEW CELPHONE SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA | ARMIDA KRAUSS
13 kwietnia 2022239 przegląd
Samsung galaxy s22 ultra mobile unboxing
17 lutego 2023463 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra & Galaxy Watch 4 Unboxing, Setup & First Use I Complete Guide #amysquest
14 kwietnia 20221 670 przegląd
Unboxing The Galaxy S22 Ultra - The Most Advanced Samsung Phone
1 lipca 2022206 przegląd
Galaxy S22 Ultra DECEMBER UPDATE Fixes All LAG?! - One UI 5
18 grudnia 2022978 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra Unboxing!
26 lutego 2022399 przegląd
Samsung galaxy s22 Ultra 512gb, phantom black 5G. Unboxing and camera testing
1 marca 2022630 przegląd
Samsung S22 ULTRA: The Best Android phone Yet! #s22ultra #samsungs22ultra #android #samsung
29 listopada 2022184 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra - Unboxing !!!
22 lutego 2022201 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra ❤️ | My Kind of a Review| #shorts #youtube #Mrinalhv
10 października 2022186 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra 4K Video Zoom Comparison (S20 vs S21 vs S22)
22 lipca 2022496 przegląd
Unboxing of the Galaxy S22 Ultra
22 lutego 2022118 przegląd
EPIC UNBOXING Samsung Galaxy S22 Ultra | First Impressions
7 marca 2022225 przegląd
Samsung Galaxy S22 ultra unboxing #samsung #samsunggalaxy #galaxys22ultra #BD
17 czerwca 2022140 przegląd
Unboxing Samsung Galaxy S22 Ultra// Manufactured In Pakistan// Pothohari VLog
29 kwietnia 2022143 przegląd
SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA UNBOXING MY NEW PHONE 2023/BEST PHONE 2023 S22 ULTRA
28 stycznia 2023213 przegląd
RED (Unlocked) Galaxy S22 Ultra Unboxing \\ DIRECT From Samsung!
9 kwietnia 2022105 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra White, Indian Edition Unboxing along with Sample Zoom Images
9 marca 2022133 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra: Unboxing, Price, & Specs
19 kwietnia 2022124 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra in WHITE Color | Unboxing and First Look
1 marca 20225 494 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra + Galaxy Buds Pro - Unboxing!
18 marca 20227 168 przegląd
UNBOXING SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA & SAMSUNG GALAXY TAB S8 ULTRA!!
4 marca 20222 845 przegląd
Galaxy S22 Ultra: Unboxing & Review!
2 maja 20229 847 przegląd
Samsung Galaxy S22 Ultra unboxing, Quick review with few - shot video
12 marca 20221 457 przegląd
Modyfikacje Samsung Galaxy S22 Ultra
Ceny na Samsung Galaxy S22 Ultra |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S22 Ultra 128 GB / 8 GB | od 2 999 zł | 30 oferty | ||
Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB / 12 GB | od 2 349 zł | 16 oferty | ||
Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB / 12 GB | od 3 799 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 135 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 1 596 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 625 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 449 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g