Karm dla psów Royal Canin Mini Adult 8+ 2 kg
Royal Canin Mini Adult 8+ 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Mini Adult 8+ 2 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Mini Adult 8 2 kg sucha karma dla psów | 111 zł |
Royal Canin Mini Adult 8+ 2kg | 96 zł |
Royal Canin Mini Adult 8+ karma sucha dla psów starszych od 8 do 12 roku żSucha karma dla starszych psów małych ras. Karma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ została opracowana dla psów ras małych, o masie... więcejciała do 10 kg, powyżej 8 roku życia. Receptura karmy jest odpowiedzią na potrzeby żywieniowe psów ras małych. Zawiera odpowiedni poziom składników pokarmowych sprzyjających utrzymaniu witalności psów, u których zauważalne są pierwsze oznaki starzenia. Niektóre psy ras małych charakteryzują się wybrednym apetytem. Dlatego karma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ zawiera unikalną kombinację naturalnych substancji aromatycznych. Karma charakteryzuje się najwyższą smakowitością i pobudza apetyt nawet bardzo wymagających psów! Psy ras małych zwykle mają wyższe zapotrzebowanie energetyczne, dlatego poziom energii w karmie został dostosowany do potrzeb tych psów, biorąc pod uwagę ich tryb życia psów i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Zalety karmy ROYAL CANIN Mini Adult 8+ : Wsparcie witalności Najwyższa smakowitość Dostosowany poziom energii Miskakarmy.plZłóż skargę | 83 zł |
ROYAL CANIN SHN Mini Adult 8+ 2 kgKarma ROYAL CANIN® Mini Adult 8+ to bogata w składniki odżywcze i zbilansowana receptura dla psów od 8. roku życia, która zas... więcejpokaja specyficzne potrzeby Twojego małego psa i wspiera go w starszym wieku. Karma ta jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Dzięki starannie dostosowanej zawartości kalorii krokiety te pokrywają wysokie zapotrzebowanie energetyczne dorosłych psów, a jednocześnie dbają o zdrową wagę. Zawierają również zbilansowaną kombinację składników odżywczych, które wspomagają zdrowe i silne kości. Receptura ta jest wzbogacona o połączenie witamin i lekkostrawnych substancji odżywczych, które wspomagają optymalne wchłanianie i zapewniają witalność Twojego psa. Małe psy mogą być dość wybredne podczas jedzenia. Karma ta zawiera nie tylko ekskluzywne substancje smakowe, które pobudzają apetyt, lecz jest również dostosowana do małej szczęki psa. Oznacza to, że nawet najbardziej wybredne psy mogą otrzymać niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują. Aby zagwarantować wysoką jakość naszych karm, wszystkie produkty ROYAL CANIN® przechodzą kompleksową kontrolę jakości. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 52 zł |
ROYAL CANIN Mini Adult +8 2kg - sucha karma dla psaSpecyfikacja Wielkość psa Mini (5 - 10 kg) Smak karmy Kukurydza Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera w... więcejitaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Waga produktu 2 kg Zawartość witaminy A 22000 IU/kg Włókna surowe 1,5% Popiół surowy 4,9% Zawartość witaminy D3 1000 IU/kg Białko 27% Zawartość tłuszczu 16% Szerokość 200mm Długość 333mm Wysokość 109mm ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 91 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Size Health NutritionPorównaj w tabeli →
od 221 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 138 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 236 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: duże, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, wieprzowina, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 67 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 238 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, mięso zwierzęce, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, ryż, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 118 zł
mokra karma, pauchi, 20 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 10 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 233 zł
mokra karma, pauchi, 40 szt., 0.14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, na kości, v sostave: drób, mięso zwierzęce, pszenica, ryż, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Adult 8+
Ceny na Royal Canin Mini Adult 8+ |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Adult 8+ 0.8 kg | od 22 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 2 kg | od 52 zł | 11 oferty | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 4 kg | od 100 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Mini Adult 8+ 8 kg | od 162 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 55 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na otyłość, v sostave: drób, błonnik, tapioka, białka, warzywa, zboża, składniki mineralne, vita, klasa: super premium
od 54 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: zboża, wieprzowina, drób, białka, myenrals, warzywa, klasa: super premium
od 42 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na otyłość, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: indyk, groszek, ryż, aronia, mniszek lekarski, olej z kurczaka, olej rybny, klasa: super premium
od 59 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, białka i tłuszcze zwierzęce, olej rybny, błonnik roślinny, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, mięso i drób, jajka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: łosoś, ziemniaki, zboża, warzywa, owoce, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na wątrobę, v sostave: mięso i podroby 25% (5% kurczak), zboża (5% ryż), oleje, tłuszcze, ryby, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na wątrobę, v sostave: zboża (ryż 5%), ryby (łosoś 10%), oleje, tłuszcze, mięso i podroby 24%, klasa: super premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, klasa: super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, chihuahua, wiek: od 8. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium