Karma dla kotów Royal Canin Instinctive Jelly Pouch 12 pcs
Zamknij
Menu
Royal Canin Instinctive Jelly Pouch 12 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Instinctive Jelly Pouch 12 pcs
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla kotów wybrednych ROYAL CANIN Instinctive kawałki w galaretPełnoporcjowa karma w puszce dla dorosłych kotów (małe kawałki w galarecie).Opis produktu:Znalez Rozetka.plZłóż skargę | 55 zł |
Royal Canin Instinctive w galarecie - 12 x 85 gJeżeli szukasz pokarmu, który odpowiada na instynkty Twojego kota - Royal Canin Instinctive może rozwiązać ten problem. Soczy... więcejste kawałeczki w galarecie odznaczają się wysoką akceptacją oraz posiadają wszystkie witaminy, aminokwasy i składniki mineralne, by kot wiódł szczęśliwe i zdrowe życie. Niewielka zawartość tłuszczów i właściwa wartość energetyczna sprzyja kontroli i utrzymaniu idealnej wagi. Lekkostrawne białko i specjalna mieszanka włókien zapewniają długotrwałe uczucie sytości. Optymalna zawartość składników mineralnych wpływa pozytywnie na zdrowie dróg moczowych. Royal Canin Instinctive w skrócie: Kompletna mokra karma dla dorosłych kotów Całościowa ochrona Receptura dostarczająca wszystkich witamin, składników odżywczych i składników mineralnych, których koty potrzebują. Delikatna i pyszna Mięso w smakowitej galaretce jest perfekcyjnym uzupełnieniem suchej karmy. SHAPE * MERGEFORMAT Optymalny profil żywieniowy (ONP): pomaga uzyskać wysoką akceptację Wsparcie dróg moczowych: dzięki zrównoważonej zawartości składników mineralnych Utrzymanie odpowiedniej wagi: karma pozwala kontrolować masę ciała Uczucie sytości: dzięki wyjątkowej kombinacji włókien i dobrze przyswajalnemu białku W wygodnych saszetkach: zachowujących cały smak pokarmu Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Instinctive, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 52 zł |
Royal Canin PAKIET żel 1x85g INSTINCTIVE | 61 zł |
ROYAL CANIN 12x85 g Instinctive w galaretce karma mokra w galaretce dla koOdpowiednia karma dla kota może pobudzać jego apetyt i dostarczać wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Niektóre kot... więcejy bywają wybredne i często nie jedzą jedzenia, które nie pobudza ich apetytu – nawet wtedy, gdy jest ono dostosowane do potrzeb żywieniowych kota.Karma charakteryzuje się optymalnym profilem składników pokarmowych, dlatego jest instynktownie wybierana przez koty. Odpowiednia selekcja składników oraz prawidłowo dobrana tekstura i zapach, zapewnia wysoką smakowitość, pobudzając apetyt kotów.Szereg witamin, soli mineralnych oraz odpowiednich aminokwasów (potrzebnych do zapewnienia zdrowia i harmonijnego rozwoju) sprawia, że karma jest doskonale zbilansowana i wysokostrawna.R Fera.plZłóż skargę | 52 zł |
Royal Canin Instinctive w galarecie - 12 x 85 gJeżeli szukasz pokarmu, który odpowiada na instynkty Twojego kota - Royal Canin Instinctive może rozwiązać ten problem. Soczy... więcejste kawałeczki w galarecie odznaczają się wysoką akceptacją oraz posiadają wszystkie witaminy, aminokwasy i składniki mineralne, by kot wiódł szczęśliwe i zdrowe życie. Niewielka zawartość tłuszczów i właściwa wartość energetyczna sprzyja kontroli i utrzymaniu idealnej wagi. Lekkostrawne białko i specjalna mieszanka włókien zapewniają długotrwałe uczucie sytości. Optymalna zawartość składników mineralnych wpływa pozytywnie na zdrowie dróg moczowych. Właściwości karmy Royal Canin Instinctive: Kompletna mokra karma dla dorosłych Bitiba.plZłóż skargę | 50 zł |
Karma mokra dla kota ROYAL CANIN Instinctive w galaretce, 12x85 gRozwiązanie żywieniowe opracowane specjalnie dla dorosłych kotów o wybrednym apetycie, preferujących kawałki w galaretce. Naj... więcejwyższa smakowitość Karma instynk... EmpikZłóż skargę | 53 zł |
Uzupełnienie: Mokra karma Royal Canin - Instinctive w galarecie, 12 x 85 gAby odpowiadać indywidualnym upodobaniom kotów, karma Royal Canin jest dostępna jako kawałki w sosie, w galarecie, jako soczy... więcejsty mus, oraz jako karma sucha. Podając kotu zarówno karmę suchą i mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój kot otrzyma prawidłową ilość karmy. Łączenie karmy mokrej z karmą suchą niesie ze sobą korzyści płynące z pozytywnych właściwości obu form pożywienia. Karma mokra jest dla kotów wyjątkowo smaczna, dostarcza ważne składniki odżywcze, a dzięki wysokiej wilgotności ma prozdrowotny wpływ na nerki i drogi moczowe. Jedna saszetka zawierająca 100 g karmy mokrej pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania zwierzęcia na płyny! Karma sucha odpowiada naturalnym zachowaniom kotów, polegającym na przyjmowaniu bez przerwy małych porcji pożywienia przez cały dzień. Oprócz pielęgnacji zębów i dziąseł kolejną zaletą karmy suchej jest wysokie stężenie składników odżywczych, np. białka lub błonnika pokarmowego. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi kotów, wykazując jednocześnie właściwości prozdrowotne! Więcej informacji o karmie mokrej do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Sterilised 37 znajdziesz tutaj: Royal Canin Sterilised w sosie Royal Canin Sterilised w galarecie Royal Canin Sterilised Loaf Mousse Więcej informacji o karmie mokrej do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Regular Sensible 33 znajdziesz tutaj: Royal Canin Instinctive w sosie Royal Canin Instinctive w galarecie Royal Canin Instinctive Loaf Mousse Więcej informacji o karmie mokrej do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Kitten znajdziesz tutaj: Royal Canin Kitten w sosie Royal Canin Kitten w galarecie Royal Canin Kitten Loaf Mousse Więcej informacji o karmie mokrej do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Hair Skin Care znajdziesz tutaj: Royal Canin Hair Skin Care w sosie Royal Canin Hair Skin Care w galarecie Więcej informacji o karmie mokrej do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Indoor 27 znajdziesz tutaj: Royal Canin Indoor Sterilised w sosie Royal Canin Indoor Sterilised w galarecie Royal Canin Indoor Sterilised Loaf Mousse Zooplus.plZłóż skargę | 52 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 53 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukier, super premium
Modyfikacje Royal Canin Instinctive Jelly Pouch
Ceny na Royal Canin Instinctive Jelly Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Instinctive Jelly Pouch | od 6 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Instinctive Jelly Pouch 12 pcs | od 50 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Instinctive Jelly Pouch 24 pcs | od 94 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: wołowina, podroby, cukry, zboża, minerały, jaja, oleje, tłuszcze, super premium
od 46 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wieprzowina, wołowina, łosoś, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 51 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, minerały, oleje, tłuszcze, cukry, super premium
od 55 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby, zboża, minerały, białka, super premium
od 56 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, podroby rybne, zboża,, super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: wątróbka drobiowa, wieprzowina, kurczak, łosoś 4%, skrobia, tłuszcz, olej, super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: mięso, podroby z kurczaka, tuszki z kaczki, mąka, błonnik, super premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, oleje i tłuszcze, białka roślinne, super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, podroby, cukry, zboża, minerały, jaja, oleje, tłuszcze, super premium
od 40 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, na układ odpornościowy, dla wybrednych, na nerki, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wołowina 4%, kurczak 4%), ryby i przetwory rybne, super premium
od 62 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, ryby i podroby rybne, zboża, super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, łosoś, kaczka, kurczak, super premium