Rower Romet Jolene 7.0 2022 frame 19
Romet Jolene 7.0 2022 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Jolene 7.0 2022 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower górski, Jolene 7.0 27,5', turkusowy, 2022, damski | 1 799 zł |
Rower górski ROMET JOLENE 7.0 2022 | 1 329 zł |
Romet, Rower Górski MTB JOLENE 7.0, 19', Czarny | 1 299 zł |
Modyfikacje Romet Jolene 7.0 2022 frame 19
Ceny na Romet Jolene 7.0 2022 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Romet Jolene 7.0 2022 frame 15 | od 1 299 zł | 3 oferty | ||
Romet Jolene 7.0 2022 frame 17 | od 1 329 zł | 2 oferty | ||
Romet Jolene 7.0 2022 frame 19 | od 1 299 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →