Opona rowerowa Maxxis Ardent 27.5x2.25
Maxxis Ardent 27.5x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Ardent 27.5x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa Maxxis Ardent#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 84 zł |
Maxxis Ardent 60 Tpi 27.5´´ X 2.25 Rigid Mtb Tyre Czarny 27.5´´ x 2.25Ta opona do wszystkiego jest zaprojektowana tak, aby zapewnić rowerzyście przyczepność na większości rodzajów terenu, zarówno w mokrych, jak i suchych warunkach.Funkc BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 93 zł |
Opona rowerowa Maxxis Ardent TR/Exo#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 178 zł |
Maxxis Ardent Exo/tr 60 Tpi Tubeless 27.5´´ X 2.25 Mtb Tyre Czarny 27.5´´Agresywny bieżnik w wysokiej obudowie głośności, zaprojektowane z myślą o doskonałej przyczepności. Żarliwego robi zapomnieć racer stylu, z dużym bloku pokręteł bocznych oferujących liczne krawędzie dla dużej prędkości sprawie. Centrum bieżnik idealnie nadaje się do hamowania i przyspieszania trakcję, a także funkcje ramped gałki, aby zminimalizowa... więcejć opór toczenia. Z szerokiej gamy ofert formatów, Ardent rejestruje co zawodnicy górskie potrzebuje.Cech BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 101 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.35", stalowy sznur, waga 1475 g
od 100 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.25", stalowy sznur, EPI (TPI) 67, waga 1025 g
od 86 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.1", stalowy sznur, EPI (TPI) 30, waga 720 g
od 126 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.6", kevlarowy sznur, EPI (TPI) 67, waga 930 g
od 109 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.6", EPI (TPI) 60, waga 835 g
od 136 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.8", kevlarowy sznur, EPI (TPI) 67, waga 1170 g
od 102 zł
górskie (MTB), średnica 27.5, szerokość 2.35", kevlarowy sznur, EPI (TPI) 67, waga 740 g
od 65 zł
Przeznaczenie: górskie (MTB), Wymiary: średnica 26, szerokość 2.0", Standard ETRTO: 52-559, Gęstość osnowy EPI (TPI): 30, Waga: 680 g
od 59 zł
Przeznaczenie: miejskie / turystyczne, Wymiary: średnica 26 / 700, szerokość 1.85" - 40C, Waga: 575 - 940 g
od 130 zł
Przeznaczenie: szosowe, Wymiary: średnica 650 / 700, szerokość 23C - 35C, Standard ETRTO: 23-622 - 35-622, Gęstość osnowy EPI (TPI): - / 330
od 56 zł
Przeznaczenie: miejskie / turystyczne, Wymiary: średnica 16 - 700, szerokość 1.75" - 35C, Standard ETRTO: 37-622 - 50-622, Gęstość osnowy EPI (TPI): 180, Waga: 390 - 915 g
od 70 zł
Przeznaczenie: rowery górskie / elektryczne, Wymiary: średnica 20 - 29, szerokość 2.0" - 2.3", Standard ETRTO: 50-406 - 58-622, Gęstość osnowy EPI (TPI): 65 / 180, Waga: 460 - 820 g