Zlewozmywak kuchenny Reginox Harlem 15 R31315 1000x500
Zdjęcia 7 |
Reginox Harlem 15 R31315 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reginox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reginox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reginox Harlem 15 R31315 1000x500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reginox Harlem15 srebrny szary granit 15 miski zlewozmywak kuchenny z wkad | 1 631 zł |
Reginox Harlem15 srebrny czarny granit 15 miska zlewozmywak kuchenny z oci | 1 631 zł |
Reginox Harlem15 Caffe srebrzysty granit 15 miska zlewozmywak kuchenny z o | 1 631 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →