Słuchawki
Razer Shark V2 Hyperspeed (RZ04-04960100-R3M1)
Wideo 2Zdjęcia 25 |
Razer Shark V2 Hyperspeed |
|
Funkcja THX SPATIAL AUDIO. Połączenie kombinowane: przewodowe przez USB C, bezprzewodowe przez Bluetooth 5.2 lub szybki kanał radiowy. Długi czas pracy baterii – aż do 70 godzin.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Shark V2 Hyperspeed
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Razer BlackShark V2 Hyperspeed | 548 zł |
Nauszne Razer BlackShark V2 HyperSpeed SL-G-RAZ-117 | 599 zł |
Słuchawki RAZER BlackShark V2 HyperSpeed | 474 zł |
Razer BlackShark V2 HyperSpeed RZ04-04960100-R3M1 | 652 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →