Zlewozmywak kuchenny Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1 620x480 lewa (1.2 mm)
Zdjęcia 7 |
Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1 |
|
Możliwość podłączenia do syfonu odpływowego zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1 620x480 lewa (1.2 mm)
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON RUSSEL 116 zlewozmywak jednokomorowy wymiary 62 x 48 x 20 cm pasuj | 2 126 zł |
Quadron Russel 116 Miedź HB7911PVDBSC1 | 1 869 zł |
Quadron HB7911PVDBSC1 RUSSEL 116 Stalowy Miedź | 1 589 zł |
Zlewozmywak Quadron RUSSEL 116 SteelQ PVD złoty | 1 618 zł |
Quadron Zlewozmywak Russel 116 miedziany | 1 799 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1
Ceny na Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1 |
---|---|---|---|---|
Quadron Russel 116 HB7911BS 620x480 lewa (1 mm) | od 1 082 zł | 12 oferty | ||
Quadron Russel 116 HB7911PVDBSG1 620x480 lewa (1.2 mm) | od 1 500 zł | 20 oferty | ||
Quadron Russel 116 HB7911RBS 620x480 prawa (1 mm) | od 1 034 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →