Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound (RX 7900 GRE 16G-L/OC)
Zdjęcia 9 |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound |
|
Radeon RX 7900 GRE (Golden Rabbit Edition) jest dostępny jako samodzielny produkt wyłącznie w Chinach.
Podstawą Radeona RX 7900 GRE była uproszczona wersja procesora graficznego AMD Navi 31. Karta graficzna otrzymała 5120 procesorów strumieniowych, 64 megabajty Infinity Cache i 256-bitowy interfejs pamięci, poprzez który procesor graficzny współpracuje z 16 GB pamięci GDDR6.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna PowerColor Hellhound AMD Radeon RX 7900 GRE 16 GB GDDR6 RX | 3 305 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta grafic | 3 356 zł |
Powercolor Radeon RX 7900 GRE Hellhound 16GB GDDR6 GR-ATIP-PWC-108 | 2 899 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Hellhound 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 899 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! powercolor tul POWERCOLOR Hellhound AMD Radeon RX 7900 | 2 863 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →