Okulary VR Oculus Quest 2 128 Gb
Wideo 30Zdjęcia 10 |
Oculus Quest 2 128 Gb |
|
W pełni samodzielny zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2nd Worship zapewniający wciągającą, interaktywną rozrywkę i produktywność. Pozycjonowany jako przystępny produkt ze średniej półki cenowej w 2021 roku. Jest to środkowy model linii Oculus Quest 2, w skład której wchodzą podobne urządzenia, różniące się ilością wbudowanej pamięci stałej na gry i aplikacje (64/128/256 GB).
W przeciwieństwie do większości urządzeń VR korzystających z mocy obliczeniowej gamingowych komputerów osobistych, konsol czy smartfonów, ten model jest całkowicie niezależnym gadżetem, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz (SoC, Wi-Fi i aktywny system chłodzenia). Jeśli użytkownik chce rozszerzyć możliwości gogli wirtualnej rzeczywistości o dodatkowe treści, może podłączyć go do komputera PC za pomocą szybkiego interfejsu bezprzewodowego Wi-Fi 6.
Gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2 128 Gb wyposażone są w wysokiej jakości ekrany o rozdzielczości 1832x1920 pikseli dla każdego oka, systemowa regulacja rozstawu źrenic, szereg czujników i czujników, w tym kilka kamer optycznych. Kamery wykorzystywane są w trybie „przezroczystości” do wyznaczania akceptowalnych granic obszaru gry, a także jako kamery źródłowe dla rzeczywistości rozszerzonej. Ten model ma żywotność baterii od 2 do 3 godzin i można ją wydłużyć za pomocą akcesorium Quest 2 Elite Strap.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oculus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oculus.
Kup Oculus Quest 2 128 Gb
Wszystkie ceny 18 →Oculus Quest 2 Zestaw słuchawkowy VR 128GB 899-00187-02 | 1 499 zł |
Okulary wirtualnej rzeczywistości Meta Oculus Quest 2 128 GB (899-00182-02 | 1 329 zł |
OCULUS Gogle VR OCULUS Quest 2 128GB + gra Resident Evil 4 Biało-czarny | 2 497 zł |
Meta Okulary wirtualnej rzeczywisto?ci Quest 2 128 GB | 1 978 zł |
Oculus Meta Quest 2 128GB GS-A-OCLS-010 | 1 600 zł |
Modyfikacje Oculus Quest 2 128 Gb
Ceny na Oculus Quest 2 128 Gb |
---|---|---|---|---|
Oculus Quest 2 64 Gb | od 2 300 zł | 1 oferta | ||
Oculus Quest 2 128 Gb | od 1 280 zł | 19 oferty | ||
Oculus Quest 2 256 Gb | od 1 799 zł | 14 oferty |