Окуляри віртуальної реальності Pico 4 128 Gb (PICO4SG8G128G)
Відео 25Фото 10 |
Pico 4 128 Gb 128 Gb256 Gb |
|
Повнофункціональна автономна гарнітура віртуальної реальності, що відкриває нові можливості для того, щоб працювати, творити та відпочивати. Ця модель є прямим конкурентом пристроїв популярної лінійки Oculus Quest 2 від корпорації Meta, яка позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. За основними технічними характеристиками подібний до конкуруючого рішення, але використовує іншу програмну платформу.
На відміну від більшості VR-пристроїв, що використовують обчислювальні потужності ігрових ПК, консолей або смартфонів, ця модель являє собою самостійний гаджет, що включає все необхідне (SoC Qualcomm Snapdragon XR2, оперативну і постійну пам'ять, Wi-Fi і систему охолодження). Якщо користувач захоче розширити можливості гарнітури віртуальної реальності Pico 4 128 Gb за рахунок додаткового контенту, то можна підключити її до ПК за допомогою інтерфейсу Wi-Fi 6 (802.11ax) або комплектного кабелю.
Гарнітура оснащена двома екранами 2,56" з частотою оновлення до 90 Гц. Міжзіркова відстань легко налаштовується, за допомогою приводів, які управляються програмно. Конструкція шолома збалансована таким чином, що шолом практично не відчувається на голові. При роботі ігор на вбудованій системі автономність складе близько 2 год, при стрімінгу з персонального комп'ютера автономність знижується до 1,5 год. За звук відповідають два вбудовані бічні динаміки, причому вони не заглушають звуки оточення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pico.
Купити Pico 4 128 Gb
Усі ціни 6 →PICO 4 128GB 6970214572010 | 1 849 zł |
Gogle VR PICO 4 128GB | 1 849 zł |
Gogle VR PICO 4 128GB 70700816 | 1 849 zł |
Pico 4 128 Gb + 2 Kontrolery Gogle Vr | 1 979 zł |
Pico 4 128 Gb - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 1 849 zł |
Модификації Pico 4 128 Gb
Ціни на Pico 4 128 Gb |
---|---|---|---|---|
Pico 4 128 Gb | від 1 849 zł | 7 пропозицій | ||
Pico 4 256 Gb | від 2 191 zł | 4 пропозиції |