Okulary VR Pico 4 128 Gb (PICO4SG8G128G)
Wideo 25Zdjęcia 10 |
Pico 4 128 Gb 128 Gb256 Gb |
|
W pełni funkcjonalny, samodzielny zestaw VR, który otwiera nowe możliwości pracy, tworzenia i zabawy. Model ten stanowi bezpośrednią konkurencję dla urządzeń z popularnej linii Oculus Quest 2 firmy Meta Corporation i w 2022 roku pozycjonowany jest jako produkt w kategorii średniej ceny. Główne parametry techniczne są podobne do rozwiązania konkurencyjnego, ale wykorzystują inną platformę oprogramowania.
W odróżnieniu od większości urządzeń VR korzystających z mocy obliczeniowej gamingowych pecetów, konsol czy smartfonów, ten model jest samodzielnym gadżetem, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz (SoC Qualcomm Snapdragon XR2, RAM i ROM, Wi-Fi oraz system chłodzenia). Jeśli użytkownik chce rozszerzyć możliwości zestawu słuchawkowego rzeczywistości wirtualnej Pico 4 128 Gb o dodatkowe treści, może podłączyć go do komputera PC za pomocą interfejsu Wi-Fi 6 (802.11ax) lub dostarczonego kabla.
Zestaw słuchawkowy wyposażony jest w dwa ekrany 2,56" o częstotliwości odświeżania do 90 Hz. Rozstaw źrenic można łatwo regulować za pomocą napędów sterowanych programowo. Konstrukcja kasku jest wyważona w taki sposób, że kasku praktycznie nie czuć na dłoni głowa. Podczas uruchamiania gier na wbudowanym systemie autonomia wyniesie około 2 godzin, podczas przesyłania strumieniowego z komputera osobistego autonomia zostanie zmniejszona do 1,5 godziny. Za dźwięk odpowiadają dwa wbudowane głośniki boczne, które nie zagłuszyć dźwięki otoczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pico 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pico.
Kup Pico 4 128 Gb
Wszystkie ceny 6 →PICO 4 128GB 6970214572010 | 1 849 zł |
Gogle VR PICO 4 128GB | 1 849 zł |
Gogle VR PICO 4 128GB 70700816 | 1 849 zł |
Pico 4 128 Gb + 2 Kontrolery Gogle Vr | 1 979 zł |
Pico 4 128 Gb - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem | 1 849 zł |
Modyfikacje Pico 4 128 Gb
Ceny na Pico 4 128 Gb |
---|---|---|---|---|
Pico 4 128 Gb | od 1 849 zł | 7 oferty | ||
Pico 4 256 Gb | od 2 191 zł | 4 oferty |