Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound (RX 7900 XT 20G-L/OC)
Zdjęcia 17 |
PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor RX7900XT 20G-L/OC Karta Graficzna Wielokolorowy 20 GB | 4 431 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound - 20 GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 3 878 zł |
PowerColor Radeon RX 7900 XT Hellhound 20GB GDDR6 GR-ATIP-PWC-099 | 3 899 zł |
Karta graficzna Power Color Hellhound Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 (RX 790 | 3 699 zł |
PowerColor Hellhound Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 320bit FSR | 3 899 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →