Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7800 XT Fighter (RX 7800 XT 16G-F/OC)
Zdjęcia 6 |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Fighter |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7800 XT Fighter
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerColor RX 7800XT AMD Radeon RX 7800 XT 16 Go GDDR6 RX7800XT 16G-F/OC | 2 826 zł |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Fighter - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 2 445 zł |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Fighter 16GB GDDR6 GR-ATIP-PWC-106 | 2 599 zł |
Karta graficzna Power Color Fighter Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 (RX 7800 | 2 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →