Karta graficzna PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound (RX 7800 XT 16G-L/OC)
Wideo 4Zdjęcia 13 |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powercolor Rx 7800Xt Hellhound 16Gb RX7800XT 16G-L/OC Karta Graficzna Czar | 3 063 zł |
PowerColor Radeon RX 7800 XT Hellhound OC - 16GB GDDR6 RAM - Karta graficz | 2 675 zł |
Karta graficzna Power Color Hellhound Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 (RX 780 | 2 582 zł |
PowerColor Hellhound Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 759 zł |
PowerColor Hellhound Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 256bit FSR | 2 759 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →