Opona całoroczna Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato All Season SF 3 (225/60 R18 104V) 4312800 | 705 zł |
Opona Pirelli 225/60R18 CINTURATO AS SF3 104V XL - opony całoroczne 43128 | 573 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 3 ( 225/60 R18 104V XL ) 4312800 | 711 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 3 ( 225/60 R18 104V XL ) | 720 zł |
Modyfikacje Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V
Ceny na Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato All Season SF3 225/60 R18 104V | od 573 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →