Opona całoroczna Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI YOKOHAMA 225/60 R18 104V GEOLANDAR CV-4S G061 MS R8731 | 830 zł |
Opona Yokohama 225/60R18 G061 Geolandar CV 4S XL 104V - opony terenowe R87 | 644 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 (225/60 R18 104V) R8731 | 775 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 ( 225/60 R18 104V XL ) | 785 zł |
Yokohama Geolandar CV 4S G061 ( 225/60 R18 104V XL ) R8731 | 775 zł |
Modyfikacje Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V
Ceny na Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar CV 4S G061 225/60 R18 104V | od 644 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →