Opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V 225/60 R18 104 V 225/60 R18 104 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 SUV ( 225/60 R18 104V XL EVR ) 584420 | 689 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 SUV (225/60 R18 104V) 584420 | 659 zł |
Opona Goodyear 225/60R18 Vector 4Seasons G3 SUV 104W - opony terenowe 5844 | 619 zł |
Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 SUV ( 225/60 R18 104V XL EVR ) | 689 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V
Ceny na Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104V | od 619 zł | 4 oferty | ||
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 225/60 R18 104W | od 619 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →