Opona całoroczna Bridgestone Weather Control A005 225/60 R18 104V
Wideo 21Zdjęcia 32 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Weather Control A005 225/60 R18 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Weather Control A005 225/60 R18 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Weather Control A005 ( 225/60 R18 104V XL ) 22975 | 675 zł |
Bridgestone Weather Control A005 (225/60 R18 104V) 22975 | 717 zł |
Opona Bridgestone 225/60R18 WEATHER CONTROL A005 104 V XL - opony całorocz | 598 zł |
Bridgestone Weather Control A005 ( 225/60 R18 104V XL ) | 683 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →