Всесезонна шина Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H 225/60 R18 104 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 225/60 R18 100H H750 KINERGY 4S2 MS 1027009 | 681 zł |
Opona Hankook 225/60R18 KINERGY 4S2 H750 100H - opony terenowe 1027009 | 549 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/60 R18 100H 4PR SBL ) 1027009 | 592 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (225/60 R18 100H) 1027009 | 568 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 225/60 R18 100H 4PR SBL ) | 599 zł |
Opony całoroczne 225/60R18 100H Kinergy 4S2 H750 Hankook | 525 zł |
Opony całoroczne 225/60R18 100H Kinergy 4S2 H750 Hankook 2023 | 530 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H
Ціни на Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 100H | від 525 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Kinergy 4S2 H750 225/60 R18 104W | від 545 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →