Pendrive Philips Pico 32 GB
Zdjęcia 4 |
Philips Pico 32Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips Pico 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Pico 20 FM32FD85B/10 Mini pamięć USB 32 GB kompaktowa pamięć 32 GB | 30 zł |
Philips FM32FD85B Pico Edition 2.0 - USB flash drive - 32 GB - 32GB - USB | 51 zł |
Pendrive Philips Pico Edition 2.0, 32 GB (FM32FD85B/00) | 30 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →