Żarówka Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 (929001205802)
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 5.5 W, 2700 К5.5 W, 4000 К |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Żarówka LED Philips CorePro LEDcandle ND 929001205802 5,5W (40W) E14 B35 2 | 8 zł |
Żarówka PHILIPS LEDcandle E14 5.5W = 40W 4000K neutralna | 12 zł |
Eko-Light EKZPH566 żarówka 1x5.5W/E14 4000K | 12 zł |
Żarówka LED E14 B35 5W 470lm 230VAC CorePro lustre 4000K naturalna biel św | 6 zł |
Żarówka LED CorePro candle ND 5-40W E14 840 B35 FR 929002968802 | 10 zł |
Modyfikacje Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14
Ceny na Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 |
---|---|---|---|---|
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 2700K E14 | od 6 zł | 2 oferty | ||
Philips CorePro LEDcandle B35 5.5W 4000K E14 | od 6 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →