Żarówka Philips MasterColour CDM-TC Elite 35W 3000K G8.5 (928189105129)
Philips MasterColour CDM-TC Elite 35W 3000K G8.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips MasterColour CDM-TC Elite 35W 3000K G8.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips G8,5 lampa wyładowcza Mastercolor CDM-TC Elite | 144 zł |
Lampa metahalogenkowa 35W G8.5 MASTERC CDM-TC Elite 35W/930 G8.5 1CT/12 87 | 155 zł |
Lampa metalohalogenkowa 35W G8.5 MASTERC CDM-TC Elite 35W/930 G8.5 1CT/12 | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →